
Redesign voor de 'Mega Mallorca' party, een kleurrijke eycatcher
De jaarlijkse XXL reünie bestaat al een aantal jaar en is toe aan een facelift. De klant vroeg aan Slize om een nieuwe ontwerp voor de ‘Mega Mallorca’ party maken. Voor het succesvolle event bestaat veel belangstelling en wordt drukbezocht. Immers… wat is er nu leuker dan recente vakantie herinneringen ophalen onder het genot van een drankje en feestelijke muziek. Een mooi stukje inspiratie waarmee Slize aan de slag kan.
Het nieuwe 'Mega Mallorca' artwork maken
Als basis voor het artwork van de Mallorca reünie werd een reiskoffer genomen. Rondom werd het zand en een houten vloer gemonteerd. Hiermee ontstaat de basis voor het ontwerp. In/op de reiskoffer zie je vervolgens allemaal vakantie elementen, zoals een handoek, slippers, cocktail en camera terug, tezamen met de twee optredende artiesten. Het geheel werd voorzien van een rood-oranje achtergrond wat het artwork een warme en zomerse uitstraling geeft.
Het was een flinke en tijdrovende klus om alle elementen te verwerken maar hierdoor kijk je toch nog even een keer extra of nét even wat langer naar het ontwerp. Een erg leuk artwork om te maken én precies het soort reclame uiting waar Slize gek op is.
Overige uitingen en druwerk
Naast het nieuwe ‘Mega Mallorca’ artwork mocht Slize ook de overige uitingen realiseren. Zo werden het logo ontwerp en bovenstaande poster gemaakt. Naast de poster werden ook stickers en grote spandoeken gerealiseerd. Slize mocht zowel het grafisch ontwerp als het drukwerk hiervan verzorgen.
Bij een goede promotie campagne zet je natuurlijk niet in op één of twee kanalen. Daarom werd er voor de online campagne van ‘Mega Mallorca’ ook bijpassende content gemaakt. Zo maakte Slize visuals voor de website en een aantal uitingen voor de social media.
Nieuw ontwerp voor jouw event maken?
Wil je voor jouw event ook een opvallend of bijzondere ontwerp zoals de ‘Mega Mallorca’ uiting hierboven? Tof! Hier kan Slize je op vele gebieden bij helpen. Stuur even een berichtje voor meer informatie en de mogelijkheden. Slize gaat graag voor je aan de slag.
Nieuw ontwerp Mega Mallorca
Donderdag 12 juli 2018